Devet slovenskih klubov je od 25.9. do 27.9.2015 sodelovalo na 13. Balkanskem prvenstvu in Svetovnem pokalu-prvenstvu U 15 v Banja Luki. Na tekmovanju je nastopilo skoraj 560 tekmovalcev iz 19 držav. Tekmovanje je potekalo v borbah, DUO sistemu in ne-wazi v vseh starostnih kategorijah.
Ekipa Sibor-Inotherm se je vrnila domov z 13 medaljami od tega 3 zlate, 4 srebrne in 6 bronastih medalj. Prav tako pa je ekipa Slovenije v klubski razvrstitvi med 19. Državami osvojila 1. Mesto, seveda z veliko pomočjo Siborja.
Tekmovanja se je tako udeležilo 23 članov SIBORJA, ki so nastopili tako v borbah kot v duo sistemu in dosegli odlične uvrstitve:

• Lara JELIČ borbe članice do 62 kg – 3. mesto

Tekmovanje je bilo uspešno vendar je pokazalo določene smernice katerim moramo slediti za še boljše rezultate. Kategorija U12 je pokazala dobro pripravljenost tako v duo in borbah, kar dokazuje 6 medalj. Člani U15 v borbah v borbah so pokazali srčne borbe vendar potrebujejo še močnejše treninge z izjemo Beliča, ki je osvojil 3. Mesto na svetu. V duo pa smo na dobri poti kar sta dokazala oba para in 3. Mesto Podlogar-Čirovič. Kadeti in mladinci so pokazali srčne borbe, na žalost brez medalje, v duo sistemu pa še vedno ostajamo v vrhu. Članska kategorija je z 3. Mestom Lare pokazala dobro pripravljenost pred prihajajočim Svetovnem prvenstvom na Tajskem.