Spoštovani starši,

tako kot sem dejal, vas bom tudi po tej poti redno obveščal o stanju na šoli.

Trenutno še vedno v celoti velja prva okrožnica, ki sem jo objavil in si jo lahko preberete pod naslovom INFORMACIJE ŠOLE OB ŠIRJENJU VIRUSA COVID-19 (27.2.2020). Razloga za kakršnokoli paniko ni. Tako delujte prosim tudi na otroke. Danes sem po radiu vsem na dolgo razložil čemu vsa ta skrb, ter obveščanje in prepričan sem, da so dojeli kaj je smisel povečane skrbi za higieno.

Naša naloga je pomagati vsem tistim, ki so šibkejši, starejši, nebogljeni… In tu moramo pokazati vrednoto ODGOVORNOST. Mi vsi smo odgovorni s higieno zanje.

Sem v rednem stiku z NJIZ in MIZŠ, vse kljuke, klopi, vrata se večkrat razkužujejo, na šoli je dovolj mila, brisačk in tudi razkužila, tako da so vaši/naši otroci varni. Na srečo smo se tudi znebili gripe, ki je še enkrat poudarjam, v posteljo položila kar 243 otrok in so otroci končno zdravi.

Bodite dobro in umirjeni pri pogovoru z otroki…