NASTOP NEJE ERJAVEC

Neja Erjavec je pri mažoretkah že od samega začetka, to je od četrtega leta dalje. Dvakrat na teden imajo treninge, veliko nastopov v skupinskih plesih, Neja vse to z veliko vnemo počne in se trudi skozi vsa ta leta, poleg seveda drugih obveznosti in šole, v kateri je zelo pridna.

Po lanskem zaključku šolskega leta in nastopov je bila Neja opažena s strani občanov pri javnih nastopih in mentorico Klavdijo Križ Potisk so spraševali katera je ta deklica, ki tako izstopa.
Pa se je začelo, z mentorico Klavdijo so sestavile solo ples in z njim veliko dodatnih treningov in odrekanj.

In tako je 3.6.2012 nastopila s svojo točko v Športni dvorani na državnem prvenstvu za kvalifikacije za NBTA Evropsko prvenstvo v Franciji, ki bo v začetku oktobra letos. Osvojila je tretje mesto in si tako priplesala vstopnico za v Francijo. Čez poletje jo čaka veliko treningov, kar si tudi sama želi, saj je zelo vztrajna in ne popusti kar tako.

Želimo ji veliko uspehov in dobro uvrstitev v Franciji.

Image00001Image00002Image00003Image00004Image00005