V četrtek, 14. decembra, je tudi letos na osrednjem mestnem prizorišču potekal božično-novoletni bazar. S kulturnim programom in prodajo izdelkov na stojnicah so učenci in učitelji vseh kočevskih šol ter vrtca skušali polepšati praznični čas obiskovalcem in mimoidočim. Na dogodku se je predstavila tudi naša šola. Kar štirje šolski zbori, ki so kulturni program popestrili s svojim petjem, so zagotovo dokaz, da se na naši šoli z veseljem in veliko poje. Dobro založena stojnica z zanimivimi, ličnimi, uporabnimi in okusnimi izdelki pa kaže na vsestranskost in ustvarjalnost naših učiteljev in tudi učencev. S samim izdelovanjem izdelkov in pripravo na nastop lahko učiteljice in učenci tako na malo drugačen, ustvarjalen način izkažejo pripadnost šoli. Izdelke, ki so na prireditvi ostali, smo razstavili v avli oz. hodniku obeh šolskih stavb, kjer so jih lahko ob prispevku učenci in starši tudi »kupili«. Glavni cilj dogodka je predstavitev šole, povezovanje in seveda s prispevki obiskovalcev zbrati denar za šolski sklad, katerega namen je omogočiti vsem učencem kvalitetno in zanimivo šolanje. Vsem, ki ste obiskali letošnji božično-novoletni bazar, kakorkoli sodelovali in delili dobre želje ter trenutke sreče, se iskreno zahvaljujemo.

Pa sr(e)čno in veselo!

Anda Jambrovič

Dostopnost