Državno prvenstvo v latinskoameriških plesih za leto 2014

Plesni klub Jasmin je v soboto, 8. marca, v sodelovanju s Plesno zvezo Slovenije ter pod častnim pokroviteljstvom predsednika državnega zbora organiziral državno prvenstvo v latinskoameriških plesih.
Na prvenstvu se je pred številnimi gledalci in ljubitelji športnega plesa pomerilo 63 plesnih parov iz 14 slovenskih plesnih klubov. Domači plesni klub Jasmin je osvojil kar 3 medalje. Med dobitniki medalj so bili tudi učenci naše šole.
V najmlajši kategoriji je Hana Arko s soplesalcem Ticianom Teneiem Patafto osvojila drugo mesto, med pionirji pa sta si priplesala tretje mesto Luka Južnič in Živa Antončič. V mladinski kategoriji je tekmoval tudi Tilen Rac s soplesalko Marušo Rako. Prikazala sta ubrane plese, še posebej če upoštevamo dejstvo, da sta v tej kategoriji zelo mlada. Publika pa je seveda najbolj občudovala plesalca Nadjo Bičkovo in Miha Vodičarja, ki sta osvojila naslov članskih državnih prvakov v latinskoameriških plesih.
Vsem našim učencem iskreno čestitamo za uspeh.

Peter Pirc, ravnatelj

 

IMG03112IMG03642P1060063P1060072slika

Dostopnost