V četrtek, 3. 10. 2024, bodo imeli učenci od 4. do 9. razreda športni dan. Učenci so lahko izbirali med različnimi športnimi panogami in se vpisali v tabele z dejavnostmi.

Na voljo so bili sledeči športi: nogomet, košarka, namizni tenis, flag football, ravninski in višinski pohod. Učenci od 7. do 9. razreda so lahko izbirali še med športi: odbojka, atletika (meti kopja, krogle, diska) in kolesarstvo.

Učenci naj bodo primerno obuti in oblečeni glede na vrsto športa. Tisti, ki se bodo udeležili pohoda, naj imajo obute pohodne čevlje. Pri kolesarjenju pa je obvezna čelada in varno/izpravno kolo.

V primeru slabega vremena se bo dan dejavnosti izvajal prilagojeno danim razmeram.

Učenci se zberejo ob 7.40 v matičnih učilnicah in se najprej ob 7.45 udeležijo proslave. Malico in kosilo dobijo v šoli. Športni dan se konča ob 12.10. Izbirni predmeti ta dan odpadejo.

Vse dodatne informacije bodo učenci dobili v šoli.

Vodja dneva dejavnosti Marina Dekleva

Kočevje, 27. 9. 2024