Pozdravljeni starši naših otrok,

številka obvestila je zgovorna… Devetošolci so z nami še natančno 19 dni, ostali pa 25 dni. Letos zaključimo v ponedeljek, 24. 6. 2024.

Smo v obdobju pridobivanja zadnjih ocen. Starši ste še naprej lepo vabljeni na govorilne ure z učitelji, nikar pa prosim ne pišite mailov, če niste zadovoljni s kakšno oceno. Vse to se pogovori v živo in za vsako oceno učitelja so postavljeni jasni kriteriji, vsi pa vodijo tudi zabeležke in vsak od njih vam brez težav poda obrazložitev. Velikokrat otrok doma poda okrnjeno informacijo, kar je seveda tudi razumljivo… Na nas starejših pa je, da seveda zadevo preverimo in se o vsem pogovorimo.

Informacije za ta teden:

1.    Za našimi učenci predmetne stopnje so ekskurzije po Sloveniji, pred nami pa kar nekaj športnih aktivnosti za naše otroke… Žogarija je mimo, pred nami pa so Športne igre mladih, ki bodo v sredo, 22. 5. 2024 gostovale v Kočevju, pa troboj Ribnica – Delnice – Kočevje in še tudi športni dan naša šola miga… O vsem v prihodnjih obvestilih… 

2.    Ne pozabite prosim na anketo o šolski prehrani  https://www.oszboraodposlancev.si/2024/05/06/anketa-o-solski-prehrani-5/

Samo z vašim odzivom in odzivom otrok se lahko izboljšujemo tudi na tem področju.

3.    Za 30. 5. 2023 imamo planirano še zadnjo sejo sveta staršev, kjer bomo že pogledali v

naslednje šolsko leto. Če so kakršnakoli vprašanja, le posredujte do svojih predstavnikov ali pa mene.

4.    Že danes pošiljam vabilo za predavanje v dvorani KCK, ki ga bomo organizirali v okviru projekta Varna šola v ponedeljek, 3. 6. 2024, ob 18. uri. Pred predavanjem bodo našim kočevskim šolam podeljene tudi plakete Varna šola.

Naslov predavanja bo – Zakaj otrok potrebuje strukturo in razmejitve?

Gotovo boste izvedeli kaj novega, zato res lepo, lepo vabljeni.

5.    Prav tako pa tisti, ki imate nekaj športne žilice vabljeni na brezplačni tek za otroke v okviru Kočevsko Outdoor festivala. Vse potrebno izveste na spodnji povezavi…

           https://kocevsko-outdoor.si/

Vse dobro želim in vas pozdravljam

Peter Pirc, ravnatelj

Dostopnost