Spoštovani,

OŠ Zbora odposlancev v Gaju je končno, po letih in letih prošenj in moledovanj, obnovljena.

Na šoli pripravljamo svečano prireditev z naslovom Objemi me nežno, ki bo v sredo 21.1.2015 ob 17. uri.

Na prireditvi se bomo zahvalili vsem tistim, ki so nas zares objeli in nam omogočili prijetno bivanje v prenovljenih prostorih. Zaradi svečanosti prireditve, vas že sedaj prosim, da vsak od nas poskrbi za kulturno spremljanje le te. Sama prireditev bo časovno trajala uro in dvajset minut, kar seveda ni malo in zahteva nekaj zbranosti:)

Prepričan sem, da smo vsi s prenovljeno šolo zadovoljni in vas vse lepo vabim na svečani prevzem v avlo šole.

Zaradi vabljenih gostov, bodo sprednje štiri vrste rezervirane zanje. Prosim za razumevanje.

vabilo