MALE SIVE CELICE – OŠ Zbora odposlancev


V torek, 16.9.2014, je bilo na Vrhniki predtekmovanje za kviz Male sive celice. Udeležili so se ga tudi predstavniki OŠ Zbora odposlancev, učenci 7. razreda. Maja Buzuk, Živa Jurkovič in Vitan Maj Hribar so zelo dobro zastopali našo šolo. Za uvrstitev v zaključni del tekmovanja jim je zmanjkalo le 5 točk, so pa s svojim znanjem dosegli najboljšo uvrstitev naše šole do sedaj. Za prikazano znanje in trud si omenjeni učenci zaslužijo vse čestitke.

Mentor: Peter Gradišar

 

Maja, Živa in Vitan so o tekmovanju povedali:
»Na tekmovanju je bilo super. Do uvrstitve med najboljših osem nam je manjkalo 5 točk (od možnih 50i-ih), tako da smo na koncu v skupnem seštevku pristali na 25. mestu med skoraj 50-imi ekipami. Po ogledu ustnega dela tekmovanja smo se odpravili nazaj v Kočevje. Celotna ekipa je bila super, izkušnja pa neverjetna.«

 

2014-09-18 09.36.22

Dostopnost