Spoštovani!

Obveščam vas, da bo v petek, 3. 2. 2023, potekal kulturni dan za učence od 6. do 9. razreda. Učenci si bodo ogledali film Gajin svet 2 v KCK-ju in se udeležili delavnice Varna raba interneta. Cena vstopnice in delavnice je 4,20 evra in se bo obračunala na položnici.

Učenci imajo tega dne še literarno-likovno delavnico, za katero potrebujejo peresnico (svinčnik, barvice, flomastre, radirko, kemik/nalivno pero).

Uporaba mobilnih telefonov in drugih naprav ni dovoljena. Učenci se v šolskih prostorih preobujejo, zato naj s seboj prinesejo tudi copate.

Ta dan poteka za učence od 4. do 9. razreda 1. šolsko uro prireditev v avli šole, ki se začne ob 7.45. Vljudno prosim, naj učenci pridejo nekoliko prej v šolo (do 7. 40).

Hvala za razumevanje,

Mateja Malnar (vodja dneva dejavnosti in prireditve)