Spoštovani starši.

Na 1. seji sveta staršev v letošnjem šolskem letu (29.9.2020) je bil podan predlog, da bi na šoli poskrbeli za webinarje, torej za spletne variante predavanj, ki bi lahko bila zanimiva in predvsem uporabna za vse – posebej v času, ko seminarjev »v živo« ne sme biti.

Zadevo smo realizirali in tako lahko od danes dalje na spletni strani šole pod zavihkom »Za učence in starše« najdete novo rubriko »webinarji«.

Tam je že nabor nekaterih spletnih predavanj, zato vas vljudno vabimo k ogledu in poslušanju. V bodoče bomo seznam webinarjev redno dopolnjevali in poskrbeli za raznolikost tematik in tudi različne nivoje teh predavanj.

V upanju, da boste s tem lahko pridobili dodatna in uporabna znanja, vas lepo pozdravljamo.

Svetovalni tim OŠ Zbora odposlancev Kočevje