Obvestilo za starše učencev 1. razreda

V ponedeljek, 2. 9. 2019, bo sprejem prvošolčkov potekal po naslednjem urniku:

– ob 10:00 bo v KCK nagovor ravnatelja in župana ter kratek kulturni program,

– po predstavi (predvidoma ob 10:40) boste odšli z učenci do šole na Reški cesti, kjer jih bodo sprejele učiteljice, starši pa ste vabljeni v telovadnico.

Predviden zaključek je ob 11:50.

Obvestilo za učence 2.–9. razreda

POUK:

Učenci pridejo k pouku ob 7:45. Prvo in drugo uro imajo pri svojih razrednikih razredno uro, na kateri bodo dobili vse pomembne informacije o poteku pouka v novem šolskem letu.

Od 9:45 do 12:10 bo potekal pouk po urniku. S seboj prinesejo copate in potrebščine po ponedeljkovem urniku.

Posebej za učence 2. in 3. razreda:

Učenci prinesejo VSE šolske potrebščine razen potrebščin za likovno umetnost. Zvezki in  delovni zvezki naj bodo oviti in podpisani na naslovni strani (ime, priimek). Podpisane naj bodo tudi ostale šolske potrebščine (škarje, barvice, šilček …). Športna oprema naj bo v podpisani platneni vrečki. Šolski copati naj bodo nedrseči.

DRUGE INFORMACIJE:

Urniki bodo v objavljeni na tej povezavi, od petka zjutraj, zaradi nastavitev eAsistenta, ki tega ne omogoča prej. Prosimo za razumevanje.

Seznam razrednikov  v šolskem letu 2019/2020  bo od srede, 28. 8. 2019, objavljen na spletni strani in na oglasni deski šole (stavba TZO 28).

Seznami učencev  4., 6.  in 8. razreda bodo od petka, 30. 8. 2019, od 9:00 dalje, objavljeni na oglasni deski šole (stavba TZO 28).

PREHRANA:

Prvi šolski dan bodo učenci imeli samo malico.

JUTRANJE VARSTVO IN PODALJŠANO BIVANJE:

Prvi šolski dan bo jutranje varstvo za učence 2. in 3. razreda od 7:00  dalje v eni izmed učilnic 2. in  3. razreda. Podaljšano bivanje bo. Seznami učencev za podaljšano bivanje bodo obešeni na vratih učilnic.