V sredo, 25. maja 2016, je na OŠ Zbora odposlancev potekal dan odprtih vrat. Odvijal se je popolnoma drugače kot navaden šolski dan, saj so se učenci razredne in predmetne stopnje udeležili številnih delavnic in dejavnosti, ki so potekale po učilnicah, v telovadnici, pred šolo in na stadionu. V popoldanskem času pa so se dogajanju pridružili tudi starši nekaterih otrok, predvsem pa so takrat na svoj račun prišli učenci podaljšanega bivanja.
V raznolikem dogajanju je bila gotovo povezovalna nit naše zdravje, ki ga lahko ohranjamo ravno z gibanjem, zdravo hrano, sproščanjem in zadostnim poznavanjem lastnega telesa ter znanja o ukrepanju v nujnih primerih.
Obrazi ob dnevu odprtih vrat so bili nasmejani in vzdušje sproščeno. Gibanje, svež zrak, druženje, zdrav prigrizek ter koristno znanje je torej vsem dobro delo in na vsakemu od nas je, da stori kaj koristnega za svoje zdravje prav vsak dan.
Vabljeni k ogledu fotografij v galeriji!