Obveščam vas , da bo v ponedeljek, 9.3.2015 organiziran naravoslovni dan  Nevidni svet mikroorganizmov v izvedbi  raziskovalnega inštituta Znanstvenik Ažbe.

Cena izvedbe  znaša 5 EUR.

Denar naj učenci prinesejo  razrednikom do petka 6.3.2015.

Potek naravoslovnega dne

Prvo šolsko uro imamo skupni uvod v učilnici 5ap, nato pa se učenci naključno razdelijo v tri skupine. Naslednje tri šolske ure potekajo delavnice, učenci pa po skupinah skozi delavnice krožijo. Dve raziskovalni delavnici vodijo raziskovalci in pedagogi z inštituta, ena od delavnic pa je sproščujoča in na tej delavnici učenci izdelujejo plakate na temo mikroorganizmov.  Zadnjo uro imamo skupaj zaključek.

Učenci ta dan potrebujejo le pisala, saj dobijo učne liste, ki jih skupaj rešujemo tekom celega dne. Če želijo imajo lahko tudi barvna pisala za izdelavo plakata.

Andreja Topić