Pa je le prišel zadnji šolski dan, ki ga vsako leto tako težko čakamo.

Danes smo praznovali vsi skupaj na šoli v Gaju. Ob 8.uri se je čez park vila kolona učencev od 1. do 3. razreda skupaj z učiteljicami in spremljevalkami .Šolska avla je za ta dan postala dvorana in program se je lahko začel .Nastopali so učenci tretjih razredov in oba pevska zbora. V programu so sodelovali tudi  učenci – gledalci in vsi so pozorno poslušali kaj novega jih bo naučil ravnatelj Peter Pirc. Povezovalka programa Vita je odlično opravila svoje delo.

DRAGE UČITELJICE! HVALA VAM ZA VAŠO

SKRB, VAŠO POZORNOST IN PRIJAZNOST.

HVALA VAM, DA NAS UČITE KAJ JE

POMEMBNO IN KDO SMO. ZELO VAS

BOMO POGREŠALI.

NAJ VAS BOŽA LAHEN MORSKI VETRIČ,

NAJ VAS ZIBAJO MEHKI VALOVI,

DA SI BOSTE ČIMBOLJ ODPOČILE. TO VAM

ŽELIMO UČENCI PRVIH, DRUGIH IN

TRETJIH RAZREDOV!

Ob 8.45 je sledila proslava za 2. in 3. triado. V programu so sodelovali otroški pevski zbor Vrtiljak, Mladinski pevski zbor, gledališki krožek, šolski band in povezovalec programa Luka Nikola. S svojim petjem ob spremljavi mladinskega zbora je vse navdušila Špela Tinkara. A med proslavo je nenadoma zmanjkalo elektrike in bali smo se že, da bo ves trud zaman. Pa je krmilo prevzel ravnatelj in v tem času z močnim glasom podelil vsa priznanja najbolj uspešnim na posameznem področju. Elektrika se je vrnila in  skladbo Viva la vida  v izvedbi deklet šolskega banda so spremljali občudujoči pogledi. Kaj vse znamo! Vmes pa sproščeni smeh za katerega so poskrbeli mladi igralci.In ponovna zahvala vsem učiteljicam in učiteljem – nasvidenje do naslednjega leta.

Sanjal sem, da letim.

Nekam daleč…..