V sredo, 15. 6. 2022, ob 17. uri smo se v dvorani KCK tretješolci poslovili od šole na Reški cesti 3. Dva meseca smo se pripravljali na prireditev, ki smo jo naslovili z naslovom Ko mehurček poči. Pa nismo mislili mehurčke, v katerih smo bili dolgo, kar predolgo. Ampak smo skozi celotno predstavo  peljali temo življenjskega kroga. Tako kot se sklene življenje in se vse konča, tako se je končalo tudi naše šolanje v prvi triadi. In ne nazadnje se je končalo tudi to šolsko leto, ki je bilo za marsikoga eno najtežjih. Na nastop so nas pripravile učiteljice Jožica, Nataša in Andreja. Zahvaljujemo pa se vsem učiteljicam, ki so nas učile v teh letih in vsem ostalim delavcem te šole. Napihnili ste nas kot mehurčke in nas poslali naprej.

Tretješolci