Spoštovani starši učencev 7. – 9. razreda,

smo tik pred vstopom v novo šolsko leto, ki bo spet žal “posebno”. Informacija, ki jo pošiljam med vas starše učencev 7. – 9. razreda, je sedaj dokončna.

Učenci 7. do 9. razreda se bodo v tem šolskem letu samotestirali, samotestiranje pa bo potekalo doma, najbolje v nedeljo zvečer. Samotestiranje bo prostovoljno, a je to gotovo ukrep, s katerim lahko prestrežemo marsikatero okužbo, če se bo izvajalo redno in v čimvečjem številu. Teste boste prevzemali v Lekarni Kočevje za cel mesec in bodo seveda brezplačni.

V priponki vam pošiljam kar okrožnico, kjer si vse podrobnosti lahko preberete tudi sami.

V upanju, da se boste povabilu otrok na samotestiranje odzvali v čimvečjem številu, vas lepo pozdravljam.

Vaš ravnatelj