Spoštovani starši,

situacija glede okužb se nikakor ne umirja in kot šola moramo vedeti v izogib širjenju okužb za vse samoizolacije ali okužbe, ki jih imajo naši učenci. Tudi če je kdo doma s sumom na okužbo, ki jo je prejel v prejšnjem tednu (počitnice), moramo vedeti.

Zatorej je vaša dolžnost, da razredniku, še bolje pa razredniku in meni javite takoj, če je vaš otrok napoten v samoizolacijo ali gre pri njemu za sum okužbe ali pa je bila pri njem okužba odkrita s PCR testom.

Vsi te podatki se zbirajo na nivoju države in na podlagi teh podatkov se epidemiologi odločajo o ukrepih, ki veljajo.

Še enkrat VAS RES LEPO PROSIM, da v šolo prihajajo izključno zdravi učenci, ker bodo sicer s strani učiteljev vsi kašljajoči, kihajoči učenci oz. učenci s slabim počutjem napoteni v izolacijo, vi pa jih boste po klicu iz pile prišli iskat.

Samo skupaj res lahko umirimo te okužbe in preprečimo, da gre v karanteno cel mehurček oz. oddelek.

Bodite dobro, bodite zdravi in res se vam zahvaljujem za razumevanje

Vaš ravnatelj