Tudi letos se je naša šola pridružila vseslovenskemu projektu Teden pisanja z roko 2021, ki ga organizira društvo Radi pišemo z roko. Teden pisanja z roko je potekal od 18. do 22. januarja.

Osrednja tema projekta je bila letos Pišem pismo prijatelju.

Učenci ste se odzvali na spodbudo k pisanju in nam poslali mnogo fotografij svojih pisem, voščil, sporočil, pesmic. Pisali ste sošolcem, prijateljem, babicam, dedkom, ki jih že dolgo niste videli in jih pogrešate. Nekateri ste se spomnili na ravnatelja in mu poslali voščilo.

Žal letos zaradi trenutnih razmer ne moremo v avli šole pripraviti razstave vaših pisanj, zato smo na naši spletni strani objavili galerijo slik vaših pisem in sporočil, ki ste nam jih poslali.

Seveda pa upamo, da vam je bilo pisanje v vzpodbudo in da boste s pisanjem prijateljem in vsem, ki jih imate radi, nadaljevali tudi po projektu. Pismo z roko izraža mnogo več čustev, iskrenosti in topline kot  natipkana sporočila.

V spodnji galeriji si lahko ogledate vaše prispevke.