Spoštovani učenci in starši,
kljub temu, da je MIZŠ plasiralo kar nekaj dodatnih sredstev, da se arnesove učilnice izboljšajo in omogočajo hitrejši pretok vsebin, so v teh prvih dneh šole na daljavo počepnile.
Delovanje le teh je moteno, kar pomeni, da nekaj časa delujejo brezhibno, potem pride obdobje, ko deluje vse zelo počasi in občasno tudi trenutki, ko ne delujejo.
Vprašanje o tej temi je dobila tudi ministrica na včerajšnjih odgovorih poslancem. Danes ob 11. uri bo podala odgovor na to temo na tiskovni konferenci.
Problem na arnesu se rešuje in bo rešen, zato vam svetujem predvsem mirnost. Nihče od učiteljev na šoli ne bo naložil vsebin, ki bi bile vezane na kratko časovno obdobje.
Vse to pa več kot dokazuje le to, da je šola ustvarjena za delo v živo, za fizično interakcijo učitelj – učenec, ter seveda socialno interakcijo učenec – učenec.
Želim vam mirne dneve in za domačo nalogo le to, da v teh pomembnih dneh pazite nase in druge okoli nas…