Spoštovani starši učencev 1. do 5. razreda,

vesel sem, da pa vas lahko obveščam, da je pouk naslednji teden popolnoma normalen. V šolo se vrne še 5.C, ki je zadnji teden preživel v karanteni. Ma šoli se okužba ni razširila, kar je dokaz, da se znamo obveščati in dobro poskrbeti za vse.

Kot pa veste so zaščitne maske z novim odlokom vlade, ki je začel veljati danes, obvezne celo na prostem za vse prebivalce od 6. leta naprej, tako da se seveda vse to prenese tudi na šolo.

Od ponedeljka, 19. 10. 2020, morajo tako v vseh skupnih prostorih (avla, hodnik, stranišče, jedilnica, knjižnica) zaščitno masko nositi prav vsi učenci.

Prosim vas, da jih z njimi opremite in jih tudi podučite kako se nadene in potem shrani… Mi jih bomo na šoli seveda pazljivo opozarjali nanjo in počasi se bodo navadili protokola.

POMEMBNO:

1. V razredu maske NE RABIJO NOSITI, prav tako ne v OPB (tu govorimo o matičnih skupinah).

2. Pri gibanju po skupnih prostorih je sedaj to obveza zaradi varnosti.

3. Vse ID ali kakršnekoli dejavnosti kjer se združujejo učenci več razredov v naslednjem tednu zaradi varnosti ODPADEJO.

Želim vam miren vikend in vas prosim, da z zgledom navajate otroke na dolžno skrb zase in druge.

Peter PIRC, ravnatelj