Kljub izrednim razmeram moramo pripraviti načrt dela za naslednje šolsko leto. Ena izmed nalog je tudi prijava na obvezne izbirne predmete. Prosila bi vas, da si vzamete čas in pregledate nabor izbirnih predmetov, ki jih ponujamo v naslednjem šolskem letu v 7., 8. in 9.  razredu. Izberite tiste, ki bi jih v naslednjem šolskem letu z veseljem obiskovali. Vsak učenec mora izbrati dve uri obveznih predmetov, lahko tudi tri, če starši s tem soglašate.

Za lažjo odločitev so vam opisi IP podani na spletni strani šole.

Prijavnico, ki je v wordu  in vam jo bodo poslali vaši razredniki, izpolnite  ter izpolnjeno pošljete razredniku ali razredničarki  na elektronski naslov do četrtka, 9. 4. 2020.

Na prijavnici napišete pet IP ( 1. je najbolj željen…) in obkrožite število ur IP.

Izbirni predmeti so obvezni, razen če bo vaš otrok uveljavljal glasbeno šolo. V tem primeru obkrožite  na prijavnici  delež ur oprostitve.

Za sodelovanje se vam najlepše zahvaljujem in vam želim vse dobro, predvsem pa ostanite zdravi, imejte voljo in  moč ter vztrajajte.

Magda Gornik, pomočnica ravnatelja