SPOŠTOVANI STARŠI UČENCEV 2. in 3. RAZREDA

V četrtek, 14. septembra 2017,  ste vabljeni starši otrok 2. in  3. razreda, da se ob 17. uri udeležite roditeljskega sestanka.

Prvi del roditeljskega sestanka bo potekal v telovadnici šole na Reški cesti, kjer boste prisluhnili predavanju zobozdravnice dr. Jane Pezdirc o problemu zobne higiene pri otrocih in projektu Zobni alarm, ki se ga letos lotevamo skupaj z ZD Kočevje (25 minut).

Po predavanju pa bo na kratko predstavljen načrtovan potek šolskega leta 2017/2018, temeljne stvari, ki jim bomo sledili v letošnjem šolskem letu, ter na kaj moramo biti pozorni pri vzgoji vaših in naših otrok (15 minut).

Drugi del roditeljskega sestanka pa bo v matičnih učilnicah, kjer vam bodo razredničarke podale aktualne in nujne informacije ob začetku pouka.

Z iskreno željo, da si vzamete čas za obisk sestanka v dobro svojega otroka ter pridobite veliko potrebnih informacij za novo šolsko leto in tudi vzgojo, vas lepo pozdravljam.