SPOŠTOVANI STARŠI UČENCEV 4. –9. RAZREDA

V torek, 12. septembra 2017,  ste vabljeni starši otrok 2. in 3. triletja, da se ob 17. uri udeležite roditeljskega sestanka.

Prvi del roditeljskega sestanka (45 minut) bo potekal v avli šole, kjer bomo prisluhnili predavanju psihologa Matica Munca. V svoji psihosocialni svetovalnici Akcija se ukvarja s široko paleto težav posameznikov, parov in družin (depresija, tesnoba, fobije, odnosne težave, vzgojne težave, najstniški problemi). Spregovoril vam bo o primerih iz prakse, z naslovom Pasti vzgojnih stilov: s praktičnimi primeri od avtoritarne, permisivne in strupene vzgoje do nove vzgojne paradigme.

Drugi del roditeljskega sestanka pa bo v matičnih učilnicah, kjer vam bodo razredniki podali aktualne in nujne informacije ob začetku pouka.

Z iskreno željo, da si vzamete čas za obisk sestanka v dobro svojega otroka ter pridobite veliko potrebnih informacij za novo šolsko leto in tudi vzgojo, vas lepo pozdravljam.