Spoštovani starši učencev 1. razreda,

v petek, 1. 9. 2017, bo sprejem vaših in od tega dne tudi naših prvošolčkov potekal po naslednjem urniku:

–  ob 10. uri bo v KCK kratek kulturni program, ki ga pripravljajo učenci 3. razredov, med katerim bo vas in prvošolčke nagovoril ravnatelj, prav tako pa bo prvošolčke pozdravil podžupan občine Kočevje.

– po prireditvi (predvidoma ob 10.30) boste s svojimi otroki odšli do šole na Reško cesto, kjer bodo prvošolce sprejele učiteljice, starši pa ste vabljeni v telovadnico šole, kjer vas bodo pozdravili pomočnica ravnatelja, psiholog, svetovalna delavka, knjižničarka in logopedinja. O vseh nevarnostih, ki pretijo na otroka v prometu, pa bo spregovoril policist. Predviden zaključek prvega dne je okoli 11.30, ko boste svoje otroke prevzeli pred učilnicami.

Vsem vam želim nepozaben prvi šolski dan